Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Couvin, 14/09/2019, BEL - Course de l'Athénée Royal Jean Rey
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   10km Insc.: 178, Strt.: 120, Finis.: 120  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. BAIOLET NICOLAS 0:38:32
    2. GHISLAIN MAXIMILIEN 0:41:47
    3. BECUE REMY 0:42:07
     
    Vrouwen - Top
    1. SCHMITZ DELPHINE 0:49:43
    2. FOULON MARIE-CHRISTINE 0:56:02
    3. COLOT MARIE 0:58:46
     
    Per categorie
    sh BAIOLET NICOLAS 0:38:32
    jh BECUE REMY 0:42:07
    ve2 THOMAS DOMINIC 0:44:21
    ve1 VINCENT DROMELET 0:45:32
    sf SCHMITZ DELPHINE 0:49:43
    ve3 DEVINGT PATRICK 0:50:17
    ve4 GUY PIERRE 0:53:02
    ai4 FOULON MARIE-CHRISTINE 0:56:02
    ai2 DERRE SIGRID 0:59:06
    ai1 DESTREE MARIE 1:00:17
    ai3 MICHAUX FRANCOISE 1:12:27


    2.   4.8km Insc.: 144, Strt.: 110, Finis.: 110  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. LEFEBVRE TOM 0:20:39
    2. THIRY SIMON 0:21:11
    3. VANWYNSBERGHE THOMAS 0:21:56
     
    Vrouwen - Top
    1. TAMINIAU ELISE 0:24:15
    2. NICOLAS CATHERINE 0:24:44
    2. ROGGE JULIE 0:24:44
     
    Per categorie
    cm LEFEBVRE TOM 0:20:39
    tcm THIRY SIMON 0:21:11
    sm BOGA EBUBEKIR 0:21:56
    cf TAMINIAU ELISE 0:24:15
    tcf NICOLAS CATHERINE 0:24:44
    sf ROGGE JULIE 0:24:44
    ve DEFAUW GEORGES 0:26:29
    ai ROLIN MARTINE 0:29:31


    3.   1.3km Insc.: 60, Strt.: 52, Finis.: 49  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. DARDENNE GAUTHIER 0:04:46
    2. BLEQUIT ALEX 0:05:17
    3. PAQUET ANTOINE 0:05:18
     
    Vrouwen - Top
    1. DROMELET CLÉMENCE 0:05:42
    2. RECLOUX CHLOE 0:06:12
    3. BLEQUIT LAURE 0:06:18
     
    Per categorie
    minm DARDENNE GAUTHIER 0:04:46
    pupm BLEQUIT ALEX 0:05:17
    benm MICHEL JOSUA 0:05:38
    pupf DROMELET CLÉMENCE 0:05:42
    minf DROMELET ERINE 0:06:27


    4.   0.5 km Insc.: 114, Strt.: 95, Finis.: 93  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. ADANT VICTOR 0:01:36
    2. LECLERCQ LÉON 0:01:43
    3. DAVID DIEGO 0:01:44
     
    Vrouwen - Top
    1. CABARAUX ALIZA 0:01:37
    2. WULLAERT LAUREEN 0:01:41
    3. BAÏOLET ZOÉ 0:01:44
     
    Per categorie
    benm ADANT VICTOR 0:01:36
    benf CABARAUX ALIZA 0:01:37
    babf LERNOUT THAÏS 0:01:53
    babm GOHY MATHIAS 0:02:00


    Electronic Timing

    Timing en inschrijvingen